Croaticum traži volontere za Malu ljetnu školu hrvatskog jezika i kulture

Croaticum – Centar za hrvatski kao drugi i strani jezik od 26. lipnja do 14. srpnja 2017. organizira već tradicionalnu Malu ljetnu školu hrvatskog jezika i kulture. Tim povodom pozivaju studente kroatistike koji bi željeli volontirati u organizaciji i provođenju programa ljetne škole.

Zadaci volontera su:

• pomoć polaznicima u orijentaciji po Zagrebu i na Filozofskom fakultetu
  • druženje i animacija polaznika na terenskoj nastavi i kulturološkim radionicama
  • pomoć lektorima u organizacijskim poslovima

Osim jedinstvene prilike za druženje s polaznicima iz svih dijelova svijeta, volonteri će se moći upoznati s organizacijom ljetne škole te njezinim nastavnim i kulturološkim programom, a po završetku programa dobit će potvrdu o volontiranju.

Zainteresirani studenti kroatistike mogu se javiti na croaticum@ffzg.hr s kratkim objašnjenjem motivacije.

Više informacija o Maloj ljetnoj školi hrvatskog jezika i kulture potražite na stranicama Croaticuma.

Foto: Denis Gaščić/SZ