Izglasan višednevni štrajk na Fakultetu

Fakultetska podružnica Nezavisnog sindikata znanosti i visokog obrazovanja izglasala je višednevni štrajk neznanstvenog i nenastavnog osoblja koji počinje u petak, 22. studenog (nastavlja se, dakle, od ponedjeljka nadalje).

Članovi Sindikata na našem Fakultetu odlučili su se za opsežniju varijantu štrajka od one koju je odredila središnjica Sindikata. Neznanstveno i nenastavno osoblje u petak će krenuti sa štrajkom s kojim bi trebali nastaviti dok se ne ispune njihovi zahtjevi.

Referada, Knjižnica, Urudžebni ured, tajnice odsjeka i ostale službe vjerojatno neće raditi do daljnjega, jer nisu radili ni u dosadašnje dane štrajka.

Hoće li se u vrijeme štrajka održavati nastava, odlučit će svaki profesor zasebno pa vas pozivamo da im se, ukoliko na vrijeme ne dobijete obavijest, obratite s upitom o održavanju nastave.

Napominjemo kako Sindikat još nije službeno uputio poziv za štrajkom te vas pozivamo da redovito pratite naše stranice.