Skraćeno radno vrijeme Referade i Info-centra

Prenosimo obavijest prodekanice za nastavu i studente

Drage kolegice i kolege,

nakon donošenja odluke o prelasku na on-line održavanje nastave i u skladu s novim Preporukama za rad stručnih službi na Sveučilištu, želim vas obavijestiti da će naš Info-centar i Studentska služba raditi skraćeno radno vrijeme, svaki dan od 10 do 12h.

Iako, dakle, postoji mogućnost da osobno nešto riješite u Studentskoj službi molim vas ipak da u skladu s preporukama o smanjenju svih socijalnih kontakata

SVE molbe, sve zahtjeve za izdavanjem potvrda i sve upite upućujete direktno elektroničkom  poštom na prodekanica.nastava@ffzg.hr

Molbe molim vas šaljite na obrascu Opće molbe (mrežne stranice FFZG, link Studentska služba), kao privitak uz eventualnu potrebnu dokumentaciju.

Ukoliko su zahtjevi opravdani i molbe odobrene, u Studentskoj službi ćemo ih automatski provesti, bez da vi osobno dolazite u Studentsku službu.

O ishodu ćete također biti obaviješteni mailom.

Stojim na raspolaganju za sva daljnja pitanja.

Pazite na sebe i budite zdravi!

Srdačno,

Tanja Bukovčan

Studentski zbor Filozofskog fakulteta još jedanput napominje kako je sudjelovanje u novim oblicima nastave OBAVEZNO za sve studente. Apeliramo na sve kolegice i kolege, članove akademske zajednice, da se pridržavaju uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, kao i ostalih službenih tijela. Također, kako bismo zaštitili one slabije u našem društvu (starije i bolesne), pozivamo vas da u narednom periodu izbjegavate BILO KAKVA okupljanja većeg broja ljudi.

Proučite i UPUTE DEKANICE O IZVOĐENJU NASTAVE NA DALJINU