Molba Centra za potporu e-učenju

Prenosimo molbu Jasmina Klindžića, voditelja fakultetskog Centra za potporu e-učenju. Pozivamo vas da se odazovete pozivu kako bismo novom uslugom dodatno unaprijedili sustav e-učenja.

Drage, dragi, dragie,

trebamo 150 do 200 dobrovoljaca za testiranje opterećenja nove usluge/alata CPEU pod nazivom Tau. Radi se o videokonferencijskom alatu koji će prvo biti korišten kao alternativa BigBlueButton aktivnosti za potrebe usmenih ispita na daljinu (u slučaju tehničkih poteškoća), a kasnije za potrebe online sastanaka, kontaktne nastave i slično.

Potrebno je spojiti se na poveznicu koju ćemo vam poslati, uključiti kameru i biti na videokonferenciji od 20 do 25 minuta. Ova faza testiranja provodi se na prijenosnim i stolnim računalima (testiranje na pametnim telefonima ce biti sljedeći tjedan). Bit ćete podijeljeni u grupe od po 20 sudionika i dobit ćete detaljne upute za testiranje. Možete odabrati i vise dostupnih termina za testiranje, ako imate vremena!

Prijave primamo ovdje:

Lozinka za upis u taj e-kolegij glasi: kafka (malim slovima)

Ako se prijavite za testiranje, dana 22.05.2020. oko 9h dobit cete poruku e-pošte s poveznicom i uputama (te scenarijem testiranja).

Ako imate dodatnih pitanja, slobodno pišite na cpeu@ffzg.hr

Zahvaljujem unaprijed!

p.s. Jedan od sudionika testiranja ce biti i Kafka, naravno!

Jasmin Klindžić

Studentski zbor ovim putem uime naših studenta zahvaljuje g. Klindžiću i njegovim suradnicima u Centru na naporima koje ulažu u unaprijeđenje online nastave na Filozofskom fakultetu.