Nasmijte se uz predstavu ‘Ožalošćena porodica’ koju su za nas izveli kolege iz Novog Sada

Početkom semestra posjetila nas je Dramska sekcija Filozofskog fakulteta u Novom Sadu i izvela predstavu ‘Ožalošćena porodica’ Branislava Nušića.

Neovisno o tome jeste li 6. ožujka bili na premijeri u dvorani D7 ili ste je propustili, kako bismo vam olakšali dane u izolaciji, omogućujemo vam da veliki dio predstave pogledate online.

Prvi, tridesetominutni videoulomak iz ove humoristične predstave obilježit će Savkina izjava: ‘Ja ti više volim da u tuđoj kući prašinu brišem nego da jedem.

POGLEDAJTE VIDEO:

Uz drugi videoulomak dajemo vam i zadatak – pokušajte shvatiti zašto je Agaton izjavio da ‘Zvonko Bogdan ne nosi čarape’.

POGLEDAJTE VIDEO:

Još jednom zahvaljujemo Dramskoj sekciji Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu na izvedbi predstave, a studentici-prodekanici FFUNS-a Jeleni Mirić na organizaciji njihovog dolaska. Vjerujemo kako ćemo, nakon završetka izvanrednih mjerâ, suradnju naših dvaju Filozofskih fakulteta nastaviti i na drugim područjima.

Također, nadamo se da će vama predstava barem malo skratiti dane u izolaciji.

Zdravi i veseli bili!

Uime Studentskog zbora zagrebačkog Filozofskog fakulteta,