Upisi na diplomski studij za studente kombinacije 4+1 i 3+2

Studenti koji upisuju 4. godinu preddiplomskog studija na jednoj, i 1. godinu diplomskog studija na drugoj studijskoj grupi za upis trebaju:

1. Uplatiti na IBAN fakulteta 350,00kn upisnine. (IBAN se nalazi na obavijesti kraj info centra)
  2. U terminu koji vam je dodijeljen prema prezimenu upisati kao i svi ostali diplomski studij od 14:30h. Termini su objavljeni na web stranicama Fakulteta. Za ovaj upis trebate potvrdu o uplati, indeks, osobnu i dvije fotografije.
  3.  Prije ili nakon obavljenog upisa u diplomski studij u referadi do 14h bilo koji dan trajanja upisati 4. godinu preddiplomskog studija i pojedinačne kolegije. Za to vam također treba kopija potvrde o uplati i indeks.

Molimo studente studijskih grupa sa 4 godine preddiplomskog studija da shareaju ovu objavu u pojedinačnim studijskim grupama. Naime, referada smatra da ne postoji potreba da se ove upute objave na web stranicama Fakulteta.

Foto: Facebook/Knjižnica FFZG