Poziv Katedre za TZK na e-Sports natjecanje

Prenosimo obavijest Katedre za tjelesnu i zdravstvenu kulturu:

Poštovane kolegice i poštovani kolege,

Kao što je bila obavijest, ove godine se održava prvo e-Sports natjecanje u League of Legends (LoL), Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Pro Evolution Soccer (PES) i Heartstone (HS). Na Omegi pri dnu je stavljena tema e-Sport gdje se svi zainteresirani studenti i studentice mogu prijaviti za sudjelovanje u ekipama. Jedan student može sudjelovati u više ekipa, no u slučaju većeg broja prijava, odradit će se kvalifikacije kako bi se odabrali najbolji studenti/studentice za predstavljanje fakulteta. LoL i CS:GO se igraju 5vs5, PES je 2vs2, a HS je 1vs1.

Za prijavu na Omegu, potrebno je pronaći kolegij TZK 17 i upisati lozinku tzk17.

Nadalje, svi koji se prijavite, molim Vas da se pridružite Facebook grupi FFZG e-Sport ekipa (link: https://www.facebook.com/groups/2127024320648485/?ref=bookmarks), te naknadno ćete se uključiti na Discord kanal (ili mene možete pitati za link na server). Preko Facebook grupe i Discorda ćemo dijeliti sve informacije vezane za natjecanje.

Svi koji se prijavite, dajte sve od sebe i neka pokažemo da FFZG ima vrhunske natjecatelje i u ovoj kategoriji.

Srdačno,
Mario Jamić