Telefonska psihološka pomoć za studente i zaposlenike

Prenosimo obavijest Savjetovališta za studente Filozofskog fakulteta i pozivamo sve studente i zaposlenike da iskoriste mogućnost besplatnih savjeta, ako smatraju da su im potrebni. Također, zahvaljujemo svima koji sudjeluju u radu Savjetovališta na svekolikom trudu, entuzijazmu i pomoći. Filozofski ovo može izdržati! Čuvajte se i brinite o sebi!

Dragi studenti i studentice, dragi zaposlenici,

suočeni smo s vrlo zahtjevnim situacijama, pandemijom virusa COVID-19 kao i pretrpjelim stresom zbog doživljenog/ih potresa, zbog čega osim fizičke ugroze, brojni pojedinci osjećaju posljedice ovih kriza i na psihičko zdravlje i funkcioniranje.

Upravo smo zato putem Savjetovališta za studente Filozofskog fakulteta organizirali dva broja telefona

097 6613 894 i
097 6614 213

Na kojima će svakim danom od 8.00 do 19.00 sati dežurati psiholozi s iskustvom u savjetovanju.

Javite se s povjerenjem ako procijenite da vam je potrebna neka vrsta psihološke podrške ili savjetovanja u ovim kriznim vremenima. Telefoni su otvoreni za sve studentice i studente te zaposlenike našeg Fakulteta.

Stoga nas slobodno nazovite ako vam je teško.

Savjetovalište za studente