Akcija se proširuje: Osim kabanica, za izbjeglice kraj Bihaća prikupljamo i jakne te cipele

Drage kolegice i dragi kolege,

nastavlja se akcija prikupljanja kabanica za ljude koji u nezamislivo teškim uvjetima žive u okolici Bihaća u improviziranom izbjegličkom kampu bez struje i tekuće vode.

Akciju, u suradnji s doc. dr. sc. Đurđicom Čilić, provodi Studentski zbor Filozofskog fakulteta, a dosad je prikupljeno više od 40 kabanica. No akcija se proširuje.

U dogovoru s Crvenim križem iz Bihaća, osim kabanica i nepromočivih šuškavaca, prikupljamo i tople jakne i cipele (brojevi 40-45).

Možete ih ostaviti u kutijama ispred KSFF-a.

Zbog prostornih kapaciteta, ali i nužnosti upravo tih predmeta, molimo vas da donosite samo gore nevedeno.

Potrebno nam je 2000 komada jakni i kabanici za odrasle te 500 za djecu. Molim vas da donosite samo čiste i nepoderane kabanice kakve biste i sami nosili u slučaju kiše.

Novčanu donaciju možete ostaviti u KSFF-u u za to predviđenoj kutiji.

Studentski zbor zahvaljuje svima koji su se odazvali ili će se tek odazvati akciji.