Filozofijada u Bugarskoj – prijave zainteresiranih

Prijave traju još samo neko vrijeme – požuri i zgrabi svoje mjesto u busu za Bugarsku!

Filozofijada, već tradicionalno okupljanje studenata filozofskih i filoloških fakulteta iz regije, ove se godine održava od 3. do 8. svibnja u Sunčevom Bregu u Bugarskoj.

Cijena pet noćenja s punim pansionom iznosi 120 eura.

Svoj dolazak zasad je prijavilo dvadesetak fakulteta iz čak osam zemalja!

U programu su debate, predavanja, ali i sportske te ostale aktivnosti!

Ni u jednoj aktivnosti ne morate sudjelovati ako ne želite, a nije nužno ni da ste studenti Filozofskog kako biste išli na Filozofijadu.

Kako bismo znali koliki nas broj namjerava ići te na vrijeme organizirati prijevoz, molimo sve koji žele u Bugarsku da čim prije popune obrazac:

Za sva pitanja, javite se Denisu Gaščiću (denisgascic9@gmail.com) ili Filipu Jugkali (filip.jugkala@yahoo.com; 091/1376-533).

Nakon završetka prijava, javit ćemo vam se s dodatnim informacijama.

Za to vrijeme, pogledajte kako je izgledala prošlogodišnja Filozofijada u makedonskom Ohridu:

Više informacija o ovogofišnjoj Filozofijadu potražite na Facebooku događaja.