Filozofski cekeri za pomoć Petrinji

Sa Savezom studentskih udruga Filozofskog fakulteta izradili smo platnene vrećice s likovima poznatih filozofa (i inih humanista): Sigmunta Freuda, Friedricha Nietzschea, Karla Marxa, Hannah Arendt, Simone de Beauvoir i Rose Luxemburg.

Filozofske cekere u sklopu humanitarne akcije za naše studente pogođene potresom uz simboličnu donaciju možete preuzeti u prostoriji A014 od ponedjeljka do petka od 10 do 15 sati.

Sve prikupljene donacije uplatit ćemo na račun Saveza studentskih udruga Filozofskog fakulteta koji nam je pomogao da organiziramo ovu akciju!

Budimo solidarni i nosimo kul cekere! Vidimo se!

Napomenimo i kako smo do kraja veljače, također u suradnji sa Savezom studentskih udruga Filozofskog fakulteta, prikupili više od 20.000 kuna koje smo izravno uplatili našim studentima.