Obustava nastave Tjelesne i zdravstvene kulture

Kolegice i kolege!

Zbog velikog broja upita i nakon konzultacija s predstojnicom Samostalne Katedre za kineziologiju, višom predavačicom Svetlanom Božić Fuštar, predstojnicom Samostalne Katedre za kineziologiju, objavljujem sljedeće:

Za vrijeme trajanja izvanrednih mjera zbog širenja koronavirusa obustavlja se nastava kolegija Tjelesna i zdravstvena kultura 2 i 4, koji se izvode u ljetnom semestru.

Nastava TZK, dakle, neće se izvoditi online.

Po isteku izvanrednih mjera, odredit će se način nadoknade nastave TZK, koji će ovisiti o duljini neodržavanja nastave.

Srdačno,

Denis Gaščić, studentski pravobranitelj

Studentski zbor Filozofskog fakulteta još jedanput napominje kako je sudjelovanje u novim oblicima nastave OBAVEZNO za sve studente. Apeliramo na sve kolegice i kolege, članove akademske zajednice, da se pridržavaju uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, kao i ostalih službenih tijela. Također, kako bismo zaštitili one slabije u našem društvu (starije i bolesne), pozivamo vas da u narednom periodu izbjegavate BILO KAKVA okupljanja većeg broja ljudi.

Proučite i UPUTE DEKANICE O IZVOĐENJU NASTAVE NA DALJINU

[Foto: Jonathan Borba za Unsplash]