Velika anketa Studentskog zbora: Recite nam što promijeniti!

Drage kolegice i dragi kolege!

Kako bismo mogli unaprijediti studentski standard na Fakultetu, moramo prvo znati što je sve potrebno promijeniti.

Pozivamo Vas stoga da riješite anketu o zadovoljstvu studijem i Fakultetom kako bismo mogli poduzeti konkretnije korake.

Anketu ćete pronaći na e-kolegiju Studentski zbor FFZG-a u sustavu Omega.

Lozinka za e-kolegij: szbor

Cilj e-kolegija je stvaranje platforme za omogućavanje brže i jednostavnije komunikacije između Studentskog zbora i studenata Filozofskog fakulteta.

Prijavite se na e-kolegij

Svrha e-kolegija je omogućavanje studentima da sudjeluju u donošenju odluka vezanih uz rad i funkcioniranje fakulteta te unaprjeđenje studentskog života. Zato ćete putem e-kolegija moći ćete izraziti svoje mišljenje, davati prijedloge te reći koji su to problemi koje biste voljeli riješiti.

Putem foruma Studentski zbor slat će vam obavijesti vezane uz novosti o nastavi i radu Fakulteta, a putem anketa pokušat ćemo otkriti što možemo promijeniti. Pozivamo vas, stoga, da aktivno sudjelujete u e-kolegiju i iskoristite mogućnosti koje on nudi.

…i ne zaboravite riješiti anketu

Odgovore na anketu primamo do 29. siječnja 2020. Rezultate ćemo objaviti javno početkom veljače.

Vaš
Studentski zbor FFZG-a

P.S. Anketa je anonimna te ni administrator ne može vidjeti tko je što odgovorio.