Zadnji tjedan doniranja kabanica za izbjeglice

Drage kolegice, dragi kolege,

još tjedan u suradnji s pročelnicom odsjeka za polonistiku, doc. dr. sc. Đurđicom Čilić, prikupljamo donacije za izbjeglice, koje su u neljudskim uvjetima zadržane u improviziranom prihvatnom centru u Bihaću. Prikupljamo kabanice i nepromočive šuškavce kakve biste i sami nosili, tople zimske jakne i zimske cipele (brojeva 40-45)

Ovaj posljednji tjedan, akciju proširujemo i na prijeko potrebne higijenske proizvode poput sapuna, šampona, gelova za tuširanje, pelena, uložaka i krema za bebe. Apeliramo na vaše suosjećanje i molimo vas da se prema mogućnostima uključite u akciju. Svatko može doprinijeti ovom vrijednom cilju, pa makar i samo tubicom gela za tuširanje.

Do sada je prikupljeno preko tisuću kabanica, koje primamo od donatora diljem Hrvatske i Europe, a ciljamo na konačni broj od 2000 kabanica za odrasle i 500 za djecu. Svaka, pa i najmanja donacija doprinosi našem zajedničkom cilju.

Zbog prostornih ograničenja, molimo vas da donosite samo gore navedene proizvode. Donirane proizvode možete ostaviti u kutijama ispred KSFF-a. Novčane donacije, slično, možete ostaviti u KSFF-u u za to predviđenoj kutiji.

Unaprijed se zahvaljujemo svima koji su se odazvali ili će se tek odazvati akciji.

Vaš Studentski zbor