Za vrijeme ispitnih rokova Knjižnica produljuje radno vrijeme

Studentski zbor Filozofskog ima super vijest za sve studente.

Za vrijeme ispitnih rokova, od 27.1. do 21.2.2020., čitaonica u prizemlju Knjižnice bit će otvorena do 22.00 sata radnim danom (od ponedjeljka do petka). Radno vrijeme subotom ostaje od 9.00 do 14.00 sati.

Rezultat je to dogovora Studentskog zbora i Knjižnice fakulteta, nakon što je veliki broj studenta izrazio želju za duljim radom fakultetske Knjižnice.

– U uobičajenom radnom vremenu, od 7.30 do 20,l.00 sati, u Knjižnici će biti dostupne sve uobičajene usluge. Od 20.00 do 22.00 sata bit će moguće koristiti čitaonicu u prizemlju Knjižnice, no neće biti dostupne druge usluge. Stoga molimo sve korisnike da do 20.00 sati pripreme i posude svu potrebnu građu, napominju iz Knjižnice.

Ističu kako će svi katovi, glavno stubište i dizala, zbog sigurnosnih razloga, nakon 20.00 sati biti nedostupni.

– Molimo da koristite sanitarni čvor u hodniku kod dvorane D-1 te da poštujete upute dežurnih knjižničara, napominju iz Knjižnice.

Studentski zbor Filozofskog fakulteta ovim putem zahvaljuje vodstvu Knjižnice, ali i svim knjižnicama koji će zbog naših studenata raditi kasnije no inače.

Željeli ste dulje radno vrijeme Knjižnice za vrijeme ispitnih rokova. Što biste još promijenili na Fakultetu, recite nam u anketi.