Fotogalerija: Održano predavanje o seksualnom uznemiravanju

Uznemiravanju dolazi kraj – poručili su studenti i studentice, sudionici predavanja o seksualnom uznemiravanju ‘Kako se obraniti?’, koje se održalo u srijedu, 1. ožujka 2017., u Dvorani 1.

Autorica fotografija: Valerija Šarac

Tribinu su ogranizirali Studentski zbor i Vijeća studenata FFZG-a preko Radne grupe protiv uznemiravanja  uz potporu studentske pravobraniteljice Andree Horvat te drugih kolegica i kolega (Tin Rajković, Valerija Šarac, Petra Rukelj i drugi).

Savjetnik Pravobraniteljice za ravnopravnost spolova, Nebojša Paunović, održao je studentima predavanje na temu uznemiravanja i seksualnog uznmiravanja – pravni okvir i praksa Pravobraniteljice.

Uz savjetnika Paunovića, predavanje o tome kako se obraniti od seksualnog uznemiravanja te kako ga prijaviti održala je Jelena Čaušević iz udruge Hollaback!

Cijelu tribinu pogledajte ovdje. Posebne zahvale udruzi Hollaback! i Uredu pravobraniteljice za ravnopravnost spolova.