‘Tko prvi, ide u Bugarsku’: Tri slobodna mjesta za Filozofijadu

Drage kolegice i kolege,

kao što znate, ili možda ne znate, Filozofski je fakultet studentima koji su izrazili želju sudjelovati na ovogodišnjoj Filozofijadi platio put do Bugarske.

Nažalost, neki od kolega su zbog privatnih razloga morali odustati od puta.

Svi vi koji se niste na vrijeme uspjeli prijaviti, sada imate šansu.

Filozofijada, već tradicionalno okupljanje studenata filozofskih i filoloških fakulteta iz regije, ove se godine održava od 3. do 8. svibnja u Sunčevom Bregu u Bugarskoj.

Mi na obalu Crnog mora krećemo u četvrtak, 2 svibnja (da, sad ovaj)  u 11:00 sati ispred Filozofskog fakulteta. Vraćamo se tjedan dana nakon.

OVAKO JE BILO PROŠLE GODINE:

Cijena peterodnevnog smještaja s tri dnevna obroka je 120 eura po osobi (dva dana smo na putu).

Ako želite s nama, molimo Vas da se čim prije javite inicijatorima i organizatorima putovanja, Denisu Gaščiću (091 6400 242, denisgascic9@gmail.com) ili Filipu Jugkali (091 137 6533, filip.jugkala@yahoo.com), bilo telefonski, bilo mailom, bilo putem drzštvenih mreža.

Prijave, kao i do sada, zaprimamo po načelu ‘Tko prvi, ide u Bugarsku’.